Krásný byt 3+kk k pronájmu, 70 m2 + 51 m2 předzahrádka

!!! PRONAJATO !!! Nabízíme, i pro cizince, krásný byt 3+kk, 70,4 m2 + předzahrádka s terasou 51 m2, v residenčním komplexu KOTI Braník z roku 2014. Adresa: Na výspě, Praha 4, Braník. Novostavby jsou inspirovány finskou architekturou. Byt se nachází v přízemí domu a z každého pokoje je přístup do předzahrádky s terasou. Okna jsou situována do vnitrobloku uzavřeného areálu. Bezpečnostní předokenní rolety. Pokoje jsou neprůchozí. Byt je částečně zařízený novým nábytkem, kuchyňskou linkou se spotřebiči (vestavěná lednice, mraznička, trouba, myčka, indukční sporák) a pračkou se sušičkou. Televize. Vestavěné skříně. Koupelna s vanou, oddělená toaleta. K dispozici je komora 2 m2 v patře. Byt je vhodný jako bezbariérový.

Residence se nachází přibližně 5 minut chůze od autobusové zastávky se spojením na metro Kačerov, v klidné, zelené oblasti Prahy. Další autobusové zdroje se spojením na metro Budějovická a Smíchovské nádraží, cca 10 min. V blízkosti se nachází veškeré služby, restaurace, poliklinika nákupní centrum Novodvorská Plaza. Mezinárodní škola The Prague British School je cca 10 minut jízdy autem. Ideální varianta, pokud hledáte moderní bydlení v kombinaci zeleně a dobré dostupnosti do centra.

Průkaz energetické náročnosti budovy – B.

K dispozici ihned, prohlídky jsou možné po dohodě. Cena: 23 000 Kč + 3 000 Kč poplatky.

V případě zájmu volejte (Po-Ne 9:00 – 20:00) prosím na číslo +420 773 528 898, napište zprávu, nebo email: juvipa@seznam.cz.

English version

!!! RENTED !!! We offer beautiful apartment 3+kk, 70,4 sqm in residential complex KOTI Braník from year 2014. Address: Na výspě, Prague 4, Braník. Building are inspired by finish architecture. This apartment is situated on the ground floor and every room has its own entrance to the front garden with terrace. Windows were oriented into calm enclosure area. Safety roller shutters. Rooms are separated. Partially furnished with the new furniture. Kitchen units with appliances – built in fridge, freezer, oven, dishwasher, induction stove) and washing machine with dryer. TV. Built in wardrobes. Bathroom with bathtub, toilet is separated. There is a storage room 2 sqm, near the apartment entrance. Apartment is wheelchair accessible.

This residential complex is situated approx. 5 minutes in walking distance from bus stop with connection to metro station Kačerov, in green area of Prague. Other transport connection to metro station Budějovická and Smíchovské nádraží. This location has all services, restaurant, health centre, shopping mall Novodvorská Plaza. International school The Prague British School is accessible 10 minutes by a car. If you are looking for modern housing combining green areas and good accessibility to center, this offer is ideal for you. Viewings upon request. Please call or write a message: Monday-Sunday 9:00 – 20:00.

Available immedately, viewings upon request. Price: 23 000 CZK + 3 000 CZK fees.

If interested, please call (Mo-Sun 9:00 – 20:00)  +420 773 528 898, or leave a message, or send me an email juvipa@seznam.cz.

Print Friendly, PDF & Email